הכותל המערבי
ירושלים קיבלה 9 מידות יופי ושאר ערי העולם התחלקו במידה הנותרת

 הכותל המערבי - kotel

The Western Wall

הכותל המערבי היה חלק מהקיר או החומה המערבית אשר הקיפה את המקדש ומכאן נגזר שמו. עקב קדושתו הרבה של המקום, מיליוני מאמינים נהגו ועדיין נוהגים להכניס פתקים אל בין אבני הכותל בבקשה ותפילה שתקוותם לחיים טובים יותר תתגשם.
 

הסכם שימוש

 השימוש באתר האינטרנט (להלן- האתר) http://www.holywall.co.il מותנה בהסכמה לתנאים המפורטים להלן. על ידי כניסתך לאתר הינך מביע הסכמתך לתנאים אלו:

(הסכם השימוש נוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד והוא מתייחס לשני המינים)

1.         המידע נועד לשימושו האישי של המשתמש בלבד, ואין לעשות בו כל שימוש נוסף, מסחרי או אחר.

אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להדפיס את המידע או כל חלק ממנו לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי

 

2.        מטרת האתר לספק למשתמש ידע כללי ואין במידע או בכל חלק ממנו משום הבעת דעה ו/או המלצה כלשהי לגבי סוג ההשקעה או טיבה.

 

3.         אין לראות במידע או בכל חלק ממנו משום המלצה או עצה לנהוג בדרך זו או אחרת בכל הקשור לקבלת החלטות בתחום ההשקעות, בתחום המיסוי או בתחום המשפטי.

 

4.         המשתמש מצהיר כי ידוע לו כי האתר ובעליו אינם אחראים לליקוי, טעות או שגיאה או אי דיוק במידע (להלן ביחד – "ליקוי") וכי היא אינה מתחייבת כי המידע יהיה מעודכן תמיד.  

 המשתמש פוטר בזה את האתר ובעליו מכל אחריות בשל ליקוי ומכל אחריות בשל נזק שיגרם לו כתוצאה מהשימוש באתר ו/או שימוש במידע.

 

5.       הקישורים (Links) לאתרים אחרים מתוך אתר זה נועדו לשם הנוחות בלבד. אין אנו אחראים לתוכנם של האתרים הללו. הכניסה לאתרים אלו והשימוש במידע המופיע בהם הינו באחריות המשתמש בלבד.

 

6.      הפרסומות באתר אינן בבחינת המלצה ולבעלי האתר אין שום זכות או אחריות לגבי הנאמר בהן, הקשר הקשר בין המשתמש / גולש למפרסם או נותן השרות הוא על אחריותם בלבד.

 

 

 

 

 

שימושון

קישורים

מבזקי כלכלה

ניהול תיק השקעות

דף הבית

טיפים למשקיע

המידע באתר זה הינו כללי בלבד ומטרתו להוסיף לקורא ידי בתחום , אין בידע משום מתן יעוץ , הכותב אינו יועץ ואין לאתר או לבעליו כל אחריות  לביצוע מי מן הדברים הכתובים בו.
הוסף אתר | הוספת אתר לאינדקס | קידום אתר   מזגני אויר | מיטות מתכוננות| גלאי מתכות| אנרגיה סולארית ודודי שמש| צימרים בצפון|  ארגון ארועים   שעורי נגינה מורה לגיטרה |  עבודה לישראלים בחו"ל – עבודות בארה"ב – עבודות באנגליה – עבודות בקנדה - עבודות באוסטרליה - חברות ישראליות בחו"ל  הזמנה משלוח פיצה הכנת פיצות ציוד פיצריות    אבטחת מידע ברשת - מניעת וירוסים, תולעים, רוגלות     אספקה טכנית ציוד חומרים כלי עבודה